top of page

Microblading nebo Powder Brows?

Jaký je mezi tím rozdíl? Kdy volit jakou metodu? A jak vypadá proces celého zákroku? často mi chodí otázky jaký PMU si vybrat který pro vás bude ten nejlepší častokrát si stojíte za svým a často se děsíte pudrového, ale pokud máte svých chloupků dost stačí jen otočko prostudovat a bude vypadat dokonale ....


každopádně na začátek bych moc ráda chtěla říct, že je to micropigmentace pokožky není to stejné jako když jdete na klasické tetování , které vydrží pár let! Ale díky jemné technice vpravování pigmentu do pokožky. Se časem pigment pomalu ztrácí tím jak se obměňuje kůže. A je možné obočí poupravit doladit tvar, ale i barevně znovu dodat šťávu.


Microblading nebo Powder Brows bude asi věčný boj , které je lepší? moje odpověď je jasná obojí !! obě techniky miluju a nevím kterou víc..


často totiž dostávám dotazy jaká technika je vhodná a kdy a proč a já nevím co si vybrat.... takže si řekneme co kdy vybrat...


- Nejhorší případ je předělávání původního permanentního make-upu (PMU) bohužel kolikrát nepomůže nic a je nutné nejdříve odstranit permanentní make-up laserem a pak až teprve jít na nový zákrok! ano i tato varianta tu bohužel je a hodně častá...ale kolikrát se dá i předělat jen bohužel klientka musí počítat s tím , že starý permanentní make-up může být stále viditelný a nebo tam dělat nějakou neplechu.

- pak tu máme obočí kdy vůbec žádné chloupky nejsou ,ale nevadí můžeme totiž podstoupit obě techniky ,ale já bych spíše doporučila techniku microblading tím, že se dělají jednotlivé chloupky vypadá obočí jako chloupky a vypadá více jako chloupky

- jako další tu máme chloupky a ne zrovna málo ,ale trápí tě tvar ? není problém pro tebe je super volba PowderBrows už i z důvodů že třeba chodíš na laminaci a barvení obočí henou jsi zvyklá na tvarovanější obočí.


Powder Brows - neboli pudrové obočí je dělaný strojkem na permanentní make-up pomocí strojku se dělají jednotlivé tečky (pixely) , které pak ve finále tvoří stín a tím krásně doplní tvar a dá mu definovanější vzhled.

MicroBlading nebo PhiShading ? co to vlastně je ?! Je to metoda , která se dělá za pomocí speciálního pera s jehličkami které jsou vyskládané vedle sebe (čepelka) díky ní se dělají jednotlivé čárky (chloupky) proto se většinou setkáte s pojmem vláskování tak to je samotný microblading.

No jo ale teď co je ten PhiShading ... to je metoda úplně stejná jako microblading jen s tím bonusem, že se manuálně stínuje mezi chloupky aby obočí mělo plnější tvar. a působilo kompaktnější dojmem, když tam nejsou jen chloupky pro někoho kdo je zvyklý mít trošičku výraznější obočí je stínování fajn stejně jako tady na fotce na horní máte samotný microblading a tady dole máte i stínovaní ....

Jak dlouho to trvá a jak to probíhá??

Když se objednáváte online nebo pomocí telefonu vždy s vámi konzultuji váš zdravotní stav. Je to moc důležité ne kvůli mě ,ale spíše kvůli vám! Pokud máte nějaké zdravotní potíže a berete nějaké léky je dobré se poradit se s vaším lékařem a pokud vám to dovolí napíše vám papír , že můžete zákrok podstoupit tak spolu naplánujeme termín.


a když už konečně dorazíte za mnou do salonu :)

Dostanete ode mě dotazník, který vyplníte řekneme si všechno co je třeba jak pečovat o obočí jak bude zákrok probíhat a tak. Když ulehnete na lehátko první co se děje odlíčím vás a nafotím si obočí před zákrokem. A pak už začínám kreslit a měřit jak bude obočí vypadat. když si myslím, že je dobře nakreslené a symetrie je v pořádku posadím si vás v sedě ještě kontroluji jak obočí vypadá a pokud je vše za mě v pořádku ukážu vám jak bude vypadat tvar vašeho nového obočí :)

Když se vám líbí a je vše v pořádku tak si lehnete já si vše připravím a hurá do akce. No a když se vám něco nezdá doladíme detaily a pak jdeme pracovat... pak záleží jestli děláme pudrové nebo vláskované obočí když děláme pudrové beru si strojek a když microblading tak si vyndám čepelku.

Fáze první se vždy dělá u obočí bez anestetika, a ne není to bolestivé tak, že by jste museli utéct horší je trhání obočí. při druhé fázi už se na obočí aplikuje anestetikum u pudrového je možné i vícekrát.

když už je pak obočí hotové přebytečné chloupky odstraním a vyfotím si práci , kterou jsem tvořila cca 2-3 hodiny..následně vám ukážu výsledek a vždy je to šok, že najednou je tam obočí a vy jste byla x let zvyklá na to své a musíte si zvyknout na něco nového :) dostanete ode mě kartičku s péčí vše vám ještě vysvětlím doporučím co ano a co není vhodné po aplikaci.


Pokud se rozhodnete pro nové obočí jít za mnou budu neskutečně ráda a budu se na vás moc těšit. Když budete mít jaké kolik otázky neváhejte se na mě obrátit ráda vám na vše odpovím.


Ahoj a přeju vám hezký den.


A příště zase u nějakého článku se budu těšit, když si ho přečtete a bude pro vás , alespoň trochu přínosný.


Děkuji ,že jste tu se mnou :)1 131 zobrazení0 komentářů

コメント


Příspěvek: Blog2 Post
bottom of page