top of page

Proč už to není jen o Make-upu??

Aktualizováno: 13. 5. 2021

Make-up je životní styl a bude mojí vášní. Barvy miluju a nikdy tomu nebude jinak. Ale časem jsem přišla na to, že cesta k dokonalému make-upu hlavně záleží na tom jak vypadá naše pleť pod ním. Protože pokud máte akné jen tak to makeupem nezamaskujete. Proto jsem se rozhodla pro to udělat si rekvalifikaci na kosmetičku a starat se o vás i jiným způsobem a hlavně si vás na svém kosmetickém lehátku rozmazlovat. Aby jste za mnou mohli chodit relaxovat.


Proč kosmetika a další kurzy ?? Často slyším tuhle otázku... Je to jako s tetováním :D začne to jedním a nemůžete přestat a přijde druhé a třetí a přesně takhle jsem to měla i já s kurzy. A ráda bych se s vámi tady podělila o to jak probíhá moje cesta za ”dokonalými” službami.


Jak to všechno začalo a pokračovalo :)

17.Listopadu 2019 kdy jsem jela do Prahy na kurz PhiShadingu pod vedením úžasné Míši Jurišové, která s námi trávila dva dny v krásném prostoru nedaleko Pražského kongresového centra.

Půl roku jsme měli na to aby jsme získaly certifikát PhiShading Artist. A ty večery trávené nad umělou kůží (latex) na, kterých jsme trénovaly vztekala jsem se u toho neskutečně ,ale věřte mi nebo ne to vztekání za to stálo. Míša vždy když jsme měly nějaký takový stav nás uklidňovala a motivovala k tomu aby jsme to nevzdávaly, že ani ona neměla zdaleka takové práce na začátku jako má teď a je to jen o trénování trénování a trénování.

ty začátky byli hrozné , ale měli jsme skvělou partu a podporovaly jsme se na vzájem a to bylo strašně super. Do dnes jsem s holkama v kontaktu a jsme tak super trhla parta ❤️ Jsem za ně strašně vděčná. Protoze tohle jsem si z žádného jiného kurzu neodnesla a ani se mi nechtělo domu ❤️.

pod drobnohledem Míši jsme měli i praktickou část aby jsme věděli jak správně pracovat na modelkách.


děkuju za tuhle super partu, kdy jsme se hecovaly , kdo je v jaké úrovni jak komu obočí jde a nejde. Kdo láme čepelky a zahazuje latex 😂.

takhle krásně vypadá microblading hned po zákroku.Jenomže pak přišlo to ,že v ČR nesmíme provádět microblading bez toho aniž by člověk byl zdravotník a nebo nebyl kosmetička a neměla tatarský kurz a nebo odborník na permanentní make-up.


V březnu jsem měla nastoupit na rekvalifikační kurz kosmetička. Jenže bohužel začala Covid-19 epidemie a mně se tím pádem kurz posunul až na červen, kdy bylo opět vše otevřeno.


Rozhodla jsem se být online účastníkem dalšího Kurzu od Míši a to byl PhiBright mezoterapie.

Jako online student jsem díky Míše absolvovala během 3 měsíců. Kdy jsem byla první Míši studentkou na PhiBright a mezi prvními v České republice kdo tuhle službu nabízí.


Na kurz kosmetičky jsem jezdila nedaleko do Dačic k úžasné Lence Habrové, nejen že individuální přístup , ale vše mi vždy dokonale vysvětlila poradila ukázala a za to ji strašně moc děkuju. Byla mi oporou po celou dobu kurzu a i po kurzu jsme spolu stále v kontaktu a vždy si máme co říct.


Závěrečné zkoušky u PhiShadingu a kosmetiky a PhiBright se mi sešli všechny v jeden týden a věřte mi byla jsem z toho dost na nervy, ale vše jsem zvládla jinak bych vám ani jednu službu nemohla nabídnout. :)


Rekvalifikace potřebné k tomu abych mohla tetovat obočí ještě nebyli kompletní proto jsem se přihlásila na základy permanentního make-upu do Perfect Academy v Hradci Králové.


O tomto kurzu se tu rozepisovat nebudu z přístupu a celkového pojetí jsem nebyla vůbec nadšená. Ale i přes ty všechny trable jsem kurz dokončila a můžu vám poskytovat všechny tyto procedury. :)


Ale po dokončení těhle všech kurzů. mi ten stres a to všechno nějak chybělo , takže netrvalo dlouho a přihlásila jsem se na kurz k Nikola Brows na barvení obočí Hennou a Laminaci obočí. A ani to mi nestačilo a udělala jsem si ještě on-line školení na Brow Master.


A přemýšlím jen co dalšího bych mohla pro vás mohla studovat dál :D ...


děkuju za každého z vás kdo mě podporuje na cestě k dokonalému a vysněnému salonu, protože bez Vás by to nešlo a nebylo by to ono.


a příště zase ahoj u dalšího příběhu.

💋

40 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2 Post
bottom of page